Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


4 posters

    Sto e rabotava ????

    avatar
    filip_mkd


    Male Број на мислења : 87
    Age : 35
    Град : skopje
    Хоби/занимање : setanje
    Registration date : 2007-09-19

    Sto e rabotava ???? Empty Sto e rabotava ????

    Пишување  filip_mkd Сре Фед 20, 2008 4:26 am

    Koi se predstavnicite za pregovori ???? Ideme kako muvi bez glavi na strajkovi koj koga saka , sramota e toa. Druga rabota, nemoze da se bunime da ni ja ukinat koga veke site prijavivme eksterni ispiti, edinstveno sto moze da dobieme e da se skratat internite predmeti sto bi bilo pak golemo olesnuvanje.
    Mace
    Mace


    Female Број на мислења : 173
    Age : 34
    Град : Ohrid
    Хоби/занимање : kosarka/srednoskolka
    Registration date : 2007-09-21

    Sto e rabotava ???? Empty Re: Sto e rabotava ????

    Пишување  Mace Сре Фед 20, 2008 4:35 am

    filip_mkd напиша:Koi se predstavnicite za pregovori ???? Ideme kako muvi bez glavi na strajkovi koj koga saka , sramota e toa. Druga rabota, nemoze da se bunime da ni ja ukinat koga veke site prijavivme eksterni ispiti, edinstveno sto moze da dobieme e da se skratat internite predmeti sto bi bilo pak golemo olesnuvanje.
    moreeeeeeeeeeeee UKINUVANJEEEEEEEEEEEE...ti imas vreme da naucis se?da zavrsis cetvrta godina so posakuvaniot uspeh i plus da ucis za matura?baska nekoi so treba da ucat za priemen ispit na fakultet?Mislis medicina nema da bara priemen?amannnnnnn ...samo UKINUVANJE I TOCKA
    avatar
    filip_mkd


    Male Број на мислења : 87
    Age : 35
    Град : skopje
    Хоби/занимање : setanje
    Registration date : 2007-09-19

    Sto e rabotava ???? Empty Re: Sto e rabotava ????

    Пишување  filip_mkd Сре Фед 20, 2008 4:42 am

    Aloooo kako ke ja ukinat koga site se prijavivme deka ke polagame na toa spisocite ?????? Dadovme maticen broj, ime , prezime i nema teoretski sansi da ja ukinat , a za tie 2 predmeti moze da se nauci pa i nisto da ne si ucela 4 godini, a ako di do tolku ic ne se zapisuvaj na fakultet, neznam so drugo da kazam se zeznavme so prekunavme uste vo pocetokot tamu vo oktomvri ama sega toa e...
    avatar
    ViRuS4e


    Male Број на мислења : 46
    Age : 34
    Град : BITOLA
    Хоби/занимање : nemam :)
    Registration date : 2007-10-05

    Sto e rabotava ???? Empty Re: Sto e rabotava ????

    Пишување  ViRuS4e Сре Фед 20, 2008 8:46 am

    KAZI MI KAKO KE SE SPREMIS TI BE ZA 4 MESECI ZA MATURA 4 ILI 5 PREDMETI KOLKU SE TAMU? SO USPEH KE IMAS NAKRAJOT OD 4TA GOD? BASKA TO ZIMI OVAJ NEMA DA IMA PRIEMNI JAS MOZI BUGARIJA KE ODAM PA TAMU IMA PRIEMNI ISPITI. ..... ILI PA SO KE SE SLUCI PRIMER ZEMAM EKONOMSKI FAKULTET PRIMAT 400 DUSI KE SE PRIJAVAT 600 I KAJ KE GI NOSAT NA P R I E M E N !!!!!! EBATI MATURA
    avatar
    suv_bt


    Male Број на мислења : 24
    Age : 34
    Град : bitola
    Хоби/занимање : nemam
    Registration date : 2007-10-07

    Sto e rabotava ???? Empty Sto e rabotava ????

    Пишување  suv_bt Сре Фед 20, 2008 10:57 am

    nisto ne e rabotata.
    matura ke se polaga i to e krajno zaludno e se so naprajvme samo ke ni ja odlozat maturskata vecer.
    taka da moe mislenje e da prekinime so protestite oti i taka ispadnavme kako huligani i red dr raboti bidejki vo bt poveketo od 3/4 maturanti si odea na kafence i doma a na protesti mal broj i toa traese samo po 45min do 1h.
    ako protestirame dajte da protestirame so odenje na casovi no bez drzenje na nastava ok
    Mace
    Mace


    Female Број на мислења : 173
    Age : 34
    Град : Ohrid
    Хоби/занимање : kosarka/srednoskolka
    Registration date : 2007-09-21

    Sto e rabotava ???? Empty Re: Sto e rabotava ????

    Пишување  Mace Чет Фед 21, 2008 3:06 am

    Abe samo UKINUVANJE
    avatar
    ViRuS4e


    Male Број на мислења : 46
    Age : 34
    Град : BITOLA
    Хоби/занимање : nemam :)
    Registration date : 2007-10-05

    Sto e rabotava ???? Empty Re: Sto e rabotava ????

    Пишување  ViRuS4e Чет Фед 21, 2008 9:30 am

    suv_bt напиша:nisto ne e rabotata.
    matura ke se polaga i to e krajno zaludno e se so naprajvme samo ke ni ja odlozat maturskata vecer.
    taka da moe mislenje e da prekinime so protestite oti i taka ispadnavme kako huligani i red dr raboti bidejki vo bt poveketo od 3/4 maturanti si odea na kafence i doma a na protesti mal broj i toa traese samo po 45min do 1h.
    ako protestirame dajte da protestirame so odenje na casovi no bez drzenje na nastava ok

    vo pravo si samo ela objasni mu na mojot klas. Very Happy to e jbg moeto mu go kazav poke ne se raspravam
    avatar
    suv_bt


    Male Број на мислења : 24
    Age : 34
    Град : bitola
    Хоби/занимање : nemam
    Registration date : 2007-10-07

    Sto e rabotava ???? Empty Sto e rabotava ????

    Пишување  suv_bt Чет Фед 21, 2008 9:48 am

    nemozam poke teh nisto da objasnuvam taka da ne me barajte poke
    avatar
    ViRuS4e


    Male Број на мислења : 46
    Age : 34
    Град : BITOLA
    Хоби/занимање : nemam :)
    Registration date : 2007-10-05

    Sto e rabotava ???? Empty Re: Sto e rabotava ????

    Пишување  ViRuS4e Чет Фед 21, 2008 2:29 pm

    GOSPOD neka ni e napomos!!! sednete ucete samo to. da vidime roditelite so ke naprat, po se mislam ke ne dozaglavat ama aj... pozdrav
    jas moeto go zavrsiv

    Sponsored content


    Sto e rabotava ???? Empty Re: Sto e rabotava ????

    Пишување  Sponsored content


      Сега е точно Чет Мај 09, 2024 2:56 pm