Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


4 posters

    DOSTA SO PREPUKUVANJE !!!

    PlayBoy
    PlayBoy


    Male Број на мислења : 164
    Age : 34
    Град : Skopje
    Хоби/занимање : :)
    Registration date : 2007-09-20

    DOSTA SO PREPUKUVANJE !!! Empty DOSTA SO PREPUKUVANJE !!!

    Пишување  PlayBoy Пет Окт 05, 2007 9:08 pm

    Gledam na mnogu temi ne obvinuvate nas skopjanite za strajkot sto bese na cetvrti. Sakam da ve zamolam site da prestanete so kritikuvanjeto. NE samo prema nas skopjanite tuku prema site drugi gradovi !!! Skopje ne iskoci na strajk posto imalo nekoi si pregovori so gradonacalnikot da ne se protestira bla bla bla, drn drn jarinja drn drn drn magarinja i slicno.. Ako e za toa kade bevte na prvi koga trebase da se strajuva... OK sepak pak ke napomenam da prekinete so toa zatoa sto i zabeguvate od temite i toa mnogu !!! Isto taka apeliram da ne se otvaraat bespotrebni temi posto ko sto mozam da primetam vo sekoja tema se zbori deka nekjeme matura deka protestirame i slicno !!! SEKOJA TEMA SI IMA SVOE ZNACENJE I ODREDENI POSTOVI KOI TREBA DA STOJAT NA TAA TEMA !!! I uste da ne zaboravam.. ve molam vnimavajte malce na izrazite.. gledam ima mnogu pcovki vo posledno vreme.. aj gledajte da gi popravite tie i bidete dobri kako i sto ste : )
    avatar
    ZJB


    Female Број на мислења : 97
    Age : 34
    Град : skopje
    Хоби/занимање : ucenik
    Registration date : 2007-09-24

    DOSTA SO PREPUKUVANJE !!! Empty Re: DOSTA SO PREPUKUVANJE !!!

    Пишување  ZJB Саб Окт 06, 2007 5:02 am

    kako i sekogas i sega si potpolno vo pravo.se znae opsto poznati e deka nie sme proket narod.a ne pa za nas srdnoskolci.
    uzivajte NEMA MATURA!
    tetkica
    tetkica


    Female Број на мислења : 69
    Age : 34
    Град : skopje
    Хоби/занимање : nisto
    Registration date : 2007-10-07

    DOSTA SO PREPUKUVANJE !!! Empty Re: DOSTA SO PREPUKUVANJE !!!

    Пишување  tetkica Нед Окт 07, 2007 5:48 am

    dosta so prepukuvanje! mi se sviga temava! daj vise ednas da se slozime za nesto! samo taka ke uspeeme, neli? epa daj malce podobra organizacija! jas licno ne bev na strajkot na cetvrti zatoa sto pojma nemav deka se strajkuva! nikoj od moe skolo ne znaese ocigledno, poso otidovme na cas (eden) i posle site doma! daj kazete utre dali ke se strajkuva? Rolling Eyes
    sakam da si znam na vreme, mnogu luge ne znaat sto da pravat i nekoi raboti im zavisat od toa dali utre se strajkuva ili ne. zatoa , ako nekoj znae, neka kaze Very Happy
    fala odnapred cheers
    avatar
    Helloboy


    Male Број на мислења : 51
    Age : 35
    Град : Skopje
    Хоби/занимање : Igranje
    Registration date : 2007-09-24

    DOSTA SO PREPUKUVANJE !!! Empty Re: DOSTA SO PREPUKUVANJE !!!

    Пишување  Helloboy Нед Окт 07, 2007 5:55 am

    Da aj stravrno neka se strajkuva poso utre praam Makedonski test a moive me teraat da ucam bounce bounce
    tetkica
    tetkica


    Female Број на мислења : 69
    Age : 34
    Град : skopje
    Хоби/занимање : nisto
    Registration date : 2007-10-07

    DOSTA SO PREPUKUVANJE !!! Empty Re: DOSTA SO PREPUKUVANJE !!!

    Пишување  tetkica Нед Окт 07, 2007 6:06 am

    Helloboy напиша:Da aj stravrno neka se strajkuva poso utre praam Makedonski test a moive me teraat da ucam bounce bounce

    lol! abe mislam na site deka ni se zaarni ova so strajkovive (sto ne odime na casovi) ,ama kako da ja zaboravame krajnata cel-da ni ja ukinat maturata! scratch
    zatoa, daj da odlucime sto ke pravime! mislam deka sme na sredina, t.e.nisto ne postignavme konkretno, pa da prodolzime so bojkot na nastava..... bom

    Sponsored content


    DOSTA SO PREPUKUVANJE !!! Empty Re: DOSTA SO PREPUKUVANJE !!!

    Пишување  Sponsored content


      Сега е точно Пет Апр 26, 2024 2:01 pm