Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


  Прашање !

  avatar
  Maloto

  Број на мислења : 3
  Registration date : 2007-09-13

  default Прашање !

  Пишување  Maloto on Чет Фед 21, 2008 4:37 am

  Ме интересира дали има ученици кои се по стара програма ?

  Мојот клас уште од 1ва година почна по стара програма и така ќе завршиме. Нашиот проблем е следен : имаме 8 интерни предмети за избор за полагање државна матура , а само 3 можеме да избериме, останатите не можиме затоа што не ни се учини доволен број на часови.

  Ако има и други вакви класови во останатите училишта нека се кажат па да се собереме заедно и да дејстуваме !

  За подетални информации пишете на malotopp@hotmail.com
  avatar
  ViRuS4e

  Male Број на мислења : 46
  Age : 31
  Град : BITOLA
  Хоби/занимање : nemam :)
  Registration date : 2007-10-05

  default Re: Прашање !

  Пишување  ViRuS4e on Чет Фед 21, 2008 9:28 am

  boo losoo Very Happy

   Сега е точно Саб Јан 16, 2021 11:45 am