Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


+28
bobi_pasa
Dezan_Ku
dark_baby
krstic
Djole
kedio
Gligorie
NIRVANA
VIVA LA REVOLUTION!
Mr.Mec
mak_25
ZJB
Dj_Madness
PlayBoy
Mosa_ZAKON
White Wizzard
alexandar
Mace
south park
Goran89
red hot chilli peppers
The Macedon
Medikus
WindOfChange
bobi_pasa_oh
SlaughteredKid
Nenormalna
Extremex
32 posters

    Дали се согласувате со овие барања??

    avatar
    Mosa_ZAKON


    Male Број на мислења : 146
    Age : 34
    Град : Skopje
    Хоби/занимање : Nesto mnogu cudno...
    Registration date : 2007-09-27

    Дали се согласувате со овие барања?? - Page 5 Empty Re: Дали се согласувате со овие барања??

    Пишување  Mosa_ZAKON Пон Окт 01, 2007 3:24 am

    za Katargama ... ne e BRIDE .. nego e BRIGHT Laughing
    ete use eden primer kolku sme podgotveni,prosti imenki,zamenki itn ne znaeme...mislam na angliski...katargama bez navreda so te iskoristiv kako primer...ali vo prevod kazuvas
    sekogas gledaj na nevestinskata strana na zivotot lol! lol! lol!

    inaku,bobi brate,malce namali so tie pojavuvanja na televizija....
    znaes,ne sfakaj go ova kako zakana,ali na nekoj stvarno dosaden mu stanuvas...cisto informativno da si znaes.... Exclamation Rolling Eyes Mad
    avatar
    PORTOS


    Male Број на мислења : 9
    Age : 34
    Град : Negotino
    Хоби/занимање : sviram gitara
    Registration date : 2007-09-21

    Дали се согласувате со овие барања?? - Page 5 Empty Re: Дали се согласувате со овие барања??

    Пишување  PORTOS Пон Окт 01, 2007 6:52 am

    Dobro be lugje so mu se nafrlivte na Bobi?Zar nemozete da razmislite malku?I nemojte so zakani oti siguren sum deka Bobi ne se plasi!A inaku bobi bese prviot sto svika sostanok na site sredni ucilista od cela Makedonija.Na nikoj drug toa ne mu tekna deka treba da dejstvuvame site zaedno samo na Bobi a site ste silni.Treba da se prasaat i drugite a ne samo nekoku dusi i da pravat kako sto niv im odgovara!!!!Ne sum za matura normalno ama trebase da se vozdrzite malku da ne brzate!!!
    avatar
    Mosa_ZAKON


    Male Број на мислења : 146
    Age : 34
    Град : Skopje
    Хоби/занимање : Nesto mnogu cudno...
    Registration date : 2007-09-27

    Дали се согласувате со овие барања?? - Page 5 Empty Re: Дали се согласувате со овие барања??

    Пишување  Mosa_ZAKON Пон Окт 01, 2007 7:02 am

    PORTOS напиша:Dobro be lugje so mu se nafrlivte na Bobi?Zar nemozete da razmislite malku?I nemojte so zakani oti siguren sum deka Bobi ne se plasi!A inaku bobi bese prviot sto svika sostanok na site sredni ucilista od cela Makedonija.Na nikoj drug toa ne mu tekna deka treba da dejstvuvame site zaedno samo na Bobi a site ste silni.Treba da se prasaat i drugite a ne samo nekoku dusi i da pravat kako sto niv im odgovara!!!!Ne sum za matura normalno ama trebase da se vozdrzite malku da ne brzate!!!


    covece koj e toj organizator so nikoj u skopje,nikoj od organizatorite...nikoj ne znaese za dogovorot...
    a da ne zboram za bitola i tkao dalje...
    ja prasav organizatori kaj mene,mnogu vlijatelni luge,skoro segde gi znaat,i me prasuvaat kakov dogovor??? eden se posali i mi rece " me prasuvas za ramkovniot dogovor vo ohrid?? " ... ja ne mu se nafrlam,ali on si tera po svoe...zatoa ja mu rekov da oladi....stana dosaden covece,na sekoj post kazuva deka sk za djabe ke strajkuva i tako dalje..
    inace gledajte na vesti u 4h .... edno moe drugarce dade izjava...i go podrzuvam so taa izjava...mnogu jasno si kaza so sakav i ja da kazam,ali mene malce mi e sram pred kamera Very Happy

    u 4h na A1,sitel,telma i drugite vesti gledajte..a moze i sea ima nekoi vesti....
    avatar
    rusemkd


    Male Број на мислења : 5
    Age : 42
    Град : skopje
    Хоби/занимање : turska gimnastika / vojska
    Registration date : 2007-09-21

    Дали се согласувате со овие барања?? - Page 5 Empty se soglasuvam

    Пишување  rusemkd Вто Окт 02, 2007 3:36 am

    nemam komentar i se soglasuvam.
    avatar
    Mosa_ZAKON


    Male Број на мислења : 146
    Age : 34
    Град : Skopje
    Хоби/занимање : Nesto mnogu cudno...
    Registration date : 2007-09-27

    Дали се согласувате со овие барања?? - Page 5 Empty Re: Дали се согласувате со овие барања??

    Пишување  Mosa_ZAKON Вто Окт 02, 2007 5:05 am

    без препуцавања ве моооолам....очекувам денес голема ангажираност и преданост кон нашата цел...
    ајде луѓе доста Sleep

    Sponsored content


    Дали се согласувате со овие барања?? - Page 5 Empty Re: Дали се согласувате со овие барања??

    Пишување  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Сега е точно Пон Мај 20, 2024 10:01 am