Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


  ПРОБНА МАТУРА!!

  /
  /

  Male Број на мислења : 162
  Age : 31
  Град : radovish
  Хоби/занимање : Gitara
  Registration date : 2007-09-21

  default Re: ПРОБНА МАТУРА!!

  Пишување  / on Саб Окт 06, 2007 11:35 am

  Mace напиша:
  Dino напиша:
  Mace напиша:Видете ги прашањата од пилотот од минатата година.Пазите прашањево:Како се меси лебот? Rolling Eyes Какво е ова прашање луѓе?Зар ова по македонски го имаме учено?Како се меси лебот? Laughing Shocked Shocked Чудни работииии!!!
  AJDEEEEE
  pa ja ne planiram da stanam rekar!!!!!
  mislam, so drzavnava matura treba da se kvalifikuvam kako pekar ili?!?!
  a be NE SE NORMALNI!!!!
  хахахах абе не се нормални.Ќе бидиме изгледа пекари.Ќе прајме колачиња и лепчиња.Колу е кул.Бар ќе учиме некој занает. Smile Smile Smile lol!
  zanaet!!!! hehehe
  KAKO SE PRAVI LEB???
  haha
  ama vidi na dobrata strana:
  NIKOGASS NEMA DA BIDEME GLADNI
  hahahaahhaha

   Сега е точно Нед Јан 24, 2021 7:24 am