Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


  SKOPJE FALA ZA "OGROMNATA" PODRSKA!

  VOLKO
  VOLKO

  Male Број на мислења : 16
  Age : 31
  Град : Прилеп
  Хоби/занимање : Програмирање,Музика,Спијање
  Registration date : 2007-09-15

  default Re: SKOPJE FALA ZA "OGROMNATA" PODRSKA!

  Пишување  VOLKO on Саб Окт 06, 2007 12:27 am

  maturant*** напиша:So e be.... vi tekna deka treba da se doe u SKopje na strajk...ili sea ve pustija profesorite i doagate na straj a koga trebase na 1vi oktomvri kako so bese dogovoreno nigde ve nema....zaso sea pa nie da odgovarame na vasi pozivi..............


  Е ај сеа...На кого му е поголем проблем да дојди во Скопје?...Ние другиве градови, или вие Скопјени?
  За оваа работа барем чутетеси, оти нема ни основа да се збуните!
  /
  /

  Male Број на мислења : 162
  Age : 31
  Град : radovish
  Хоби/занимање : Gitara
  Registration date : 2007-09-21

  default Re: SKOPJE FALA ZA "OGROMNATA" PODRSKA!

  Пишување  / on Саб Окт 06, 2007 4:34 am

  a be PREKINETE da se prepucavate!!!
  bilo pominalo!!! Ama sea kako pominalo....
  Za drug pat zdravje!!
  Bubamawa
  Bubamawa

  Female Број на мислења : 79
  Age : 31
  Град : Struga
  Хоби/занимање : moderen balet
  Registration date : 2007-09-24

  default Re: SKOPJE FALA ZA "OGROMNATA" PODRSKA!

  Пишување  Bubamawa on Саб Окт 06, 2007 4:40 am

  E, uste karanje ni treba...ccc Nemojte sega, stvarno - bilo pominalo. Treba zaedno da ostaneme, sea uste i nie da se raskarame i otide se vo voda! Ajde - MIR! Wink
  Mace
  Mace

  Female Број на мислења : 173
  Age : 31
  Град : Ohrid
  Хоби/занимање : kosarka/srednoskolka
  Registration date : 2007-09-21

  default Re: SKOPJE FALA ZA "OGROMNATA" PODRSKA!

  Пишување  Mace on Саб Окт 06, 2007 11:01 am

  Stefanm напиша:Видов јас колку ве бива кога си направивте договор вие во Охрид без да кажете во Скопје. И да те прашам јас тебе што толку ве "бива" кај бевте вие на 1ви Октомври? Да не дојдовте во Скопје? Колку што знам и денес ќе доаѓавте...
  Дечко...да не се расправаме.Зошто зборуваш кога едноставно не знајш како стојат работите во Охрид.Ние не дојдовме во Скопје поради тоа што и да дојдевме ќе беше за џабе затоа што сите ќе одеа на шопинг во ГТЦ итн.Но тоа не значи дека не ве поддржавме.НИе штрајкувавме во Охрид,а дојдоа и средношколците од Ресен и Струга.Беше масовно и барем ние не зафркнавме работа како што сте зафркнале вие Скопјани.Можи вие сте го организирале ова ама нигде ве немало.Колку што можев да разберам вие сте биле малцинство таму.Џабе доаѓале кумановчани и останатите.Сте ги извисиле.Добро имало и скопјани ама во глобала исто како да немало.Затоа не кажувај многу за охриѓани,прво гледај што се случува таму кај вас,а за кај нас...ние добро знаеме што правиме.

  Sponsored content

  default Re: SKOPJE FALA ZA "OGROMNATA" PODRSKA!

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Јан 24, 2021 7:53 am